ارتباط عطرها با شخصيت افراد یک پیام ارسال کنید

اگر ميخواهيد هنگام خريد عطر دنياي رنگارنگ رايحهها گيجتان نكند و زمان زيادي را بين رايحهها بگذرانيد؟ بهتر است رايحههايي را كه تاكنون برايتان خوشايند بوده، تجربه كنيد. ممكن است برخي از اين رايحههاي موردپسند شبيه هم باشند. خنك، گرم، تلخ، شيرين، ترش و… بنابراين با شناخت رايحههايي كه با سليقهتان هماهنگ است زماني كه براي خريد عطر ميرويد تكليفتان از همان اول مشخص است و زمان كمتري را براي انتخاب و پيدا كردن عطر موردنظر صرف ميكنيد. پيشنهاد اين هفته ما به درد افرادي ميخورد كه هنگام خريد عطر با سليقه پنهان خود آشنا نيستند و در دنياي خوشآب و رنگ رايحهها و شيشهها گيج ميشوند و در آخر هم شايد از خريد خود راضي نباشند. معمولا افراد رايحههايي را ميپسندند كه شبيه خودشان است. هركسي با توجه به شخصيت فردي و اجتماعي كه دارد، خواهان رايحهاي خاص است. اگر ميخواهيد خريد منحصربهفردي داشته باشيد كه با شخصيتتان هماهنگ باشد.

  1. رايحه‌اي دلنشين با بويي گرم كه تركيبي ظريف و خوشبو از گل پرتقال، گلابي، ياسمن، زنبق، وانيل، چوب صندل، مويز و گل‌ياس. انتخابي است كه اعتماد به نفس‌تان را بالا مي‌برد و براي  افرادي كه رايحه‌اي بين گرم و تلخ را مي‌پسندند، مناسب است.
  2. رايحه‌اي زيركانه كه در سال 2009 از مخلوط گل رز و گل صدتومني، گل بنفشه، قره‌قروت، توت سياه، چوب صندل و نعناي هندي، پاچوبي كه بويي شبيه چوب نم‌خورده را دارد، روانه بازار شد.
  3. اين عطر در سال 2010 توسط شركت lancome روانه بازار شده است كه مورد‌پسند  مخاطبان  قرار گرفته كه به بوي شيرين با عطر گل‌ها علاقه‌مند هستند. رايحه‌اي كه از تركيب ترنج، شليل، گلابي، هلو، گل سرخ، ياسمين، بنفشه و چوب سرو در‌ شيشه‌اي كشيده  با طراحي گل سرشيشه به ويترين عطرفروشي‌ها عرضه شد. موفقيت‌ اين عطر علاوه بر بوي استثنايي‌اش در طراحي شيشه‌اش  است.
  4. رايحه‌اي شيرين كه انواع اسانس گل را دارد، با ماندگاري بالا و مخلوطي از گل رز، ياس بنفش، گل سرخ، نعناي هندي، ليمو، گل زنبق، وانيل، گل اركيده كه بويي ملايم و شيريني را به همراه دارد. اگر بوي گل را دوست  داريد، اين عطر با رايحه شيرين  كه براي محافل رسمي‌تر مناسب است، انتخاب كنيد. رايحه‌اي كه با بو كردنش احساس آرامش كرده و از خستگي ذهني نجات‌ مي‌يابيد.
  5. رايحه‌اي‌اسرارآميز كه بويي ترش و گرم را به همراه دارد. ياس بنفش، گل پرتقال، آلو،‌ جوزهندي، چوب صندلي، گل رز و وانيل تركيبي ‌با رايحه‌اي لذت‌بخش ايجاد كرده است.
  6. در نگاه اول جذب شيشه ارغواني‌رنگ با كلاه گلبرگ شكلش مي‌شويد، اما زماني كه در شيشه عطر را باز مي‌كنيد، تعجب مي‌كنيد؛ رايحه‌اي گرم و شگفت‌آور كه مخلوطي از گلابي، گل صدتومني، گل شمعداني، وانيل، لوبيا، مشك و فلفل قرمز است.
  7. عطري كه حضور برازنده خود را مديون تركيب گل رز، ليمو، كهربا، صندل، وانيل، گلابي و نعناي هندي است كه عطري توانمند با بويي كاملا زنانه است. رايحه اين عطر، موردپسند افرادي  است كه به بوي تلخ علاقه‌مند هستند.

پاسخی بگذارید

X