قوانین و مقررات

طبق قانون تجارت الکترونیک در معاملات راه دور، هر خریدار، هفت روز کاری، زمان برای انصراف از سفارش خود دارد و فقط هزینه ی برگشت کالا به عهده ی او خواهد بود؛ عطر رسان نیز با توجه به این قانون و خط مشی مشتری مداری فروشگاه، کالای فروخته شده را طی هفت روز کاری، بازپس می گیرد.

در صورتی که محصول ارسالی، مغایرت با کالای سفارشی داشته باشد، هزینه پستی برگشت کالا نیز بر عهده عطر رسان خواهد بود.

برای برگشت کالا به هردلیل، لازم است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

امکان سفارش محصول در تمام ساعات شبانه روز برای کاربران فراهم می باشد اما پردازش سفارش در اولین روز کاری انجام می شود؛ روز کاری به معنای شنبه تا پنج شنبه هر هفته به جز تعطیلات رسمی ایران است.

سفارشاتی که تا قبل از ساعت 14 روز کاری (به جز پنج شنبه) نهایی شوند، همان روز به پیک یا شرکت پستی تحویل داده خواهد شد و ارسال سفارشات بعد از ساعت 14، برای روز کاری بعدی انجام می شود.

سفارش مشتریان ساکن شهرستان، بسته به مسافت و تک مسیره یا دو مسیره بودن، طی 24 تا 72 ساعت تحویل داده می شود.

برای روزهای خاص سال مثل عیدها، ولنتاین و … ممکن است مراحل ثبت و ارسال سفارش کمی طولانی تر شود.

روزهای تعطیل رسمی، امکان ارسال سفارش وجود ندارد.

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی محصولات، در تعهد عطر رسان می باشد؛ لذا در صورت آسیب فیزیکی قابل مشاهده، از تحویل گرفتن سفارش، خودداری کنید و مرسوله را به مأمور پستی برگشت دهید. مسئولیت سلامت مرسوله تا پیش از تحویل، به عهده عطر رسان و شرکت پستی طرف قرارداد است.

هزینه ارسال در تمامی سفارش ها رایگان می باشد و هیچ هزینه ای بابت ارسال، بسته بندی یا کادوپیچی از مشتری دریافت نمی شود.

شما برای استفاده از خدمات عطر رسان، ایمیل، شماره تماس و آدرس خود را در اختیار فروشگاه می گذارید و ارتباط ما با شما از این طریق امکانپذیر خواهد بود و تمام ارتباطات و مکاتبات فروشگاه از این راه های ارتباطی به اطلاع شما خواهد رسید.

عطر رسان به حفظ اطلاعات خصوصی کاربران خود متعهد است.

پس از اقدام مشتری به سفارش در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه تمام شود، حق کنسل کردن و استرداد وجه برای عطر رسان وجود دارد. در صورت مشکل در پردازش نهایی سفارش یا انصراف مشتری، مبلغ پرداختی، طی 24 ساعت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

در صورت انصراف از خرید، بهتر است پیش از ارسال سفارش توسط پیک یا پست با پشتیبانی تماس بگیرید.

کاربر باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر کند و اگر به دلیل اطلاعات نادرست یا ناقص، ارسال سفارش با مشکل رو به رو شود، مسئولیت آن به عهده مشتری است.

سفارش یک کالا با تعداد بالا، پس از تأیید نهایی فروشگاه عطر رسان قابل پیگیری است.

افزودن کالا به سبد خرید به معنای رزرو نمی باشد و حقی بر مشتری ایجاد نمی کند.

ارسال نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی می تواند منجر به تعلیق فعالیت کاربر شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت، متعلق به عطر رسان است و هرگونه استفاده از آن تخلف محسوب می شود.

قوانین و مقررات عطر رسان در بازه های زمانی مختلف به روز می شود، لذا توصیه می کنیم پیش از سفارش، قوانین سایت را مطالعه کنید. خرید محصول، به منزله ی پذیرش قوانین عطر رسان می باشد.