کالکشن ها, وبلاگ

Chanel 5 جاودانه ترین عطر جهان!

Chanel 5 افسانه ای ترین عطر دنیا!

Chanel 5 افسانه ای ترین عطر در کل دنیای عطر محسوب می شود. در سال 1921 ارنست بو، عطرساز خانه شنل، دو سری نمونه عطر به شماره 5-1 و 20-24 ایجاد کرد و از مادمازل شنل خواست یکی از آنها را انتخاب کند. مادمازل شنل از آن جا که به شماره 5 علاقه و اعتقاد خاصی داشت، نمونه شماره 5 را از میان 24 نمونه دیگر انتخاب کرد. رایحه برف های یخچال های طبیعی و فضای شب قطبی، در ساخت شنل شماره 5، باعث الهام ارنست بو شده بود. اینگونه بود که chanel 5 افسانه ای آغاز شد.
شنل به اولین خانه عطری معروف است که از آلدئیدها در ترکیب عطرهایش استفاده کرد و انقلابی اساسی در صنعت عطر  ایجاد کرد. شنل نامبر فایو، این عطر فوق العاده در اصل در سه غلظت ادوتویلت، پرفیوم و ادکلن عرضه بازار شد.

chanel perfume


در این مقاله چه می خوانیم:


کمپین های تبلیغاتی شنل نامبر 5 با حضور افراد مشهور

برای مارکی که بیش از 75 سال سن دارد، انتقال مدرنیته کار سختی است. هدف از فیلم های تبلیغاتی شنل، این بود که یک مارک قدیمی را سالم و جوان نگه دارند. تبلیغات شنل نامبر فایو به شنل کمک کرده است تا شنل نامبر فایو مدرن نگه داشته شود، نه فقط یک عطر کلاسیک! در این میان افراد مشهوری وجود دارند که به این امر کمک بسیاری کرده اند. با معرفی ژیزل بوندچن به عنوان چهره جدید عطر افسانه ای شنل نامبر فایو، در انتهای مقاله نگاهی به کمپین های تبلیغاتی و افراد مشهور گذشته می اندازیم.

مرلین مونرو، برد پیت


پرفیوم شنل نامبر فایو

” زن باید بوی زنانه بدهد، نه بوی رز.” (کوکو شنل)
ارنست بو، عطر ساز خانه شنل، دستور العمل های بسیاری را برای اولین عطر این خانه از کوکو شنل دریافت کرد. از جمله ویژگی های شنل نامبرفایو، قابلیت انعطاف پذیری و کیفیت بالا را می توانیم مثال بزنیم.

ارنست می خواست عطری بسازد که هیچ کس دیگری نتواند از آن کپی کند. او آنقدر مواد گران قیمتی به کار برد که تعداد خیلی کمی می توانستند آن را کپی کنند. از جمله گل یاس از شهر گراس، رز می و یلانگ یلانگ با کیفیت بالا. با این حال آنچه عطر شنل نامبر فایو را به عنوان یک عطر برجسته نشان می دهد، مصرف درصدی اضافی از آلدئیدها است. ماده ای شیمیایی که به رایحه ها جلا می بخشد. رایحه آلدئیدها را شبیه به بوی شمع دمیده شده توصیف می کنند. پرفیوم، یا عصاره خالص، بهترین کیفیت و بالاترین غلظت را دارد و فقط چند قطره از آن لازم است تا ساعت ها روی پوست ماندگار شود.

عطر شنل

شنل نامبر فایو، رایحه ای از زنانگی محض


ادوتویلت chanel 5

شنل می گوید: “نسخه پرفیوم، با ارزش ترین نسخه از رایحه است و ادوتویلت نسخه ای گرم و روشن از رایحه اصلی است.”
ارنست بو عطرساز شنل در سال 1921 نسخه جدیدتر و ارزان تری نسبت به پرفیوم شنل نامبر فایو در غلظت ادوتویلت ارائه داد. این ادوتویلت تمام نت های موجود در عطر شنل نامبر فایو مادر را دارد. فقط غنای نت ها کمی کاهش یافته تا غلظتی سبک تر داشته باشد. گل رز، یاسمن و یلانگ یلانگ همچنان سازگاری زیبایی ایجاد می کنند. شکوفه پرتقال، مرکبات و آلدئیدها هاله ای تازه و زنده را ارائه می دهند. تندی وانیل و گرمای مشک نیز به خوبی احساس می شوند. ادوتویلت شنل نامبر فایو در گروه بویایی گلدار آلدهیدی قرار دارد، دارای رایحه ای گرم و مناسب برای استفاده در طول روز و شب های زمستان است.

ادوتویلت شنل

ادوتویلت نامبر فایو، نسخه ای گرم و روشن از رایحه اصلی!

ادکلن chanel 5

در سال 1921 ارنست بو نسخه دیگری از عطر شنل نامبر فایو در غلظت ادکلن را به بازار عرضه کرد. ادکلن شنل نامبر فایو، همچنان DNA کامل عطر اصلی نامبر فایو را دارا بود. ادکلن شنل نامبر فایو در گروه بویایی گلدار آلدهیدی قرار داشته و طبع گرمش آن را مناسب استفاده در فصول سرد سال کرده است.

ادکلن های شنل


ادوپرفیوم شنل نامبر فایو

در سال 1986، ژاک پولژ به میدان می آید و ترکیب قبلی ساخته شده توسط ارنست بو درسال 1921 را برای ایجاد نسخه ای پر حجم تر دوباره طراحی می کند. از همان روز اول همیشه نامبر فایو نشانگر رایحه ای زنانه بوده است. رایحه ای خالص، مرموز، زنده و غنی از گل های عجیب و خوشبو. آلدئیدها، شکوفه پرتقال و دسته گل های رز و یاس به خوبی ترکیب شده اند. به همراه نت های ظریفی از وانیل، یلانگ یلانگ، زنبق، چوب صندل و وتیور.

شنل نامبر فایو الکسیر سنشوال

فلنکر جدید و فوق العاده ای از chanel 5 با گروه بویایی گلدار آلدهیدی در سال 2004 به بازار عرضه شد. عطری راحت، لوکس و خیره کننده! فرمول الکسیر تمام پیچیدگی های عطر نامبر فایو را منتقل می کند ولی اثر آلدهیدها کمتر احساس می شود. رایحه ای بسیار شیرین، نرم و پودری دارد. رایحه گل رز، یلانگ یلانگ و شکوفه پرتقال، یاسمن و صابون به راحتی احساس می شوند. اکسیری رویایی، عاشقانه، زنانه، لطیف و بسیار لذت بخش.

شنل

اکسیر رویایی شنل


chanel 5 او پریمیر 2007

ژاک پولژ بار دیگر نبوغ خود را در آفرینش عطرهای استثنایی به اثبات رساند و برای طرفداران عطر chanel 5، فلنکر جدیدی طراحی کرد. این فلنکر جدید در سال 2007 به بازار عرضه شد. شنل نامبر فایو او پریمیر نسخه ای سبک تر، لطیف تر و مناسب برای استفاده روزمره است. وقتی پریمیر را استشمام می کنید، متوجه می شوید که به طور مستقیم رایحه یکی از خویشاوندان نامبر فایو را احساس کرده اید. شنل نامبرفایو پریمیر، تمام ژنتیک اصلی عطر مادرش نامبر فایو را به ارث برده، ولی آلدهیدها در این عطر کاهش یافته اند.

عطری گران بها، شفاف و ظریف که احساسات را نوازش می کند. ترکیب این عطر، جوان تر و تازه تر از عطر مادر است. رایحه آن یادآور یک روز بهاری است با رایحه ای غنی از باغی از یاسمن تازه و یلانگ یلانگ زرد وسوسه انگیز. پریمیر شنل نامبر فایو عطری است با رایحه زنانه، متین، ظریف، باطراوت، رمانتیک و کاملا فرانسوی. اثر کلی آن، یک رایحه بی نظیر از گل های زنانه، با پس زمینه ای از نت های سرسخت و چوبی است که پاکی و خلوص را به ارمغان می آورند. رایحه درخشان و پیچیده آن دختر جوانی که درون هر زن وجود دارد، بیدار می کند.

با نامبر فایو پریمیر به خودتان اطمینان داشته باشید!

وقتی پریمیر را استفاده می کنید، می توانید مطمعن باشید که رایحه ای عالی و جذاب شما را احاطه کرده است. رز مطلق، شکوفه پرتقال و یلانگ یلانگ مواد اولیه اصلی نامبر فایو هستند که در پریمیر نیز مشترک اند. یلانگ یلانگ موجود در این رایحه از جزیره کومورو گرفته شده و یاسمن آن از مزارع متعلق به شهر گراس تهیه شده است. همچنین حاوی گلبرگ های گل رز در نت های میانی است. نت های پایه آن شامل وانیل، چوب صندل و وتیور هستند. عطر نامبر فایو پریمیر ریفرموله شده است. نسخه اول که امروزه بسیار کمیاب است در بطری های بلند موجود بود. اما این روزها بطری مستطیل شکل با درپوش مربع کلاسیک شنل ارائه می شود.

شنل 5

رایحه ای اطمینان بخش و جادویی!


شنل نامبر فایو پریمیر 2015

chanel 5 پریمیر در سال 2015 توسط ژاک پولژ طراحی شد. ترکیبی بسیار پیچیده از آلدئیدها و گل ها. از جمله گل رز، یلانگ یلانگ، یاسمن، گل سوسن و زنبق، که روی یک پایه گرم و چوبی از وتیور، چوب صندل، وانیل، کهربا و پچولی قرار گرفته اند.

آیا فرمولاسیون نامبر فایو پریمیر تغییر کرده است؟

این عطر یکی از عطرهایی است که تحت مقررات جدید کمیسیون اروپا با هدف محافظت از مصرف کنندگان در برابر آلرژی اصلاح شد و نسخه جدید آن در سال 2015 عرضه شد.

chanel premiere


شنل نامبر فایو لئو، سرزنده و وفادار!

تصوری دوباره از شنل نامبر فایو نمادین! شیک، مملو از جسارت، رایحه ای گلدار و تازه.
شنل نامبر فایو لئو حاوی گل های پیشرفته و ایده آل است. بر خلاف chanel 5، لئو یک رایحه جوان تر است و به جرات می گویم سرگرم کننده است. رایحه ای که زیبایی، جذابیت، تفسیر جوانتر، سبک تر و تازه تری را به وجود می آورد. لئو عطری است نسبتاً متناسب با جمعیت جوان!

شنل نامبر فایو لئو در بطری شیشه ای مربع شفاف و سنتی 5 chanel قرار دارد. بسته بندی به اندازه خود عطر افسانه ای است. این بسته بندی ساده و در عین حال شیک، بسیار خیره کننده به نظر می رسد. آلدئید نقش مهمی در رایحه لئو ایفا می کند. نامبر فایو لئو، در ابتدا عطر و بویی مانند یک نسخه سبک از شماره 5 اصلی را می دهد.

هرم بویایی شنل نامبر فایو لئو

همانطور که رایحه حل می شود، شروع به نشان دادن رنگ های واقعی خود می کند و خود را به عنوان خواهر کوچک شماره 5 نشان می دهد. بعد از رایحه اولیه، عناصر مرکبات شاد شروع به شکوفا شدن می کنند. لیموی دلپذیری نیز وجود دارد که با پرتقال و یک نت سبک شکوفه پرتقال مخلوط شده است. همانطور که شروع به خشک شدن می کند، نشانه های گل رز با پایه ای از مشک سفید و سدر ظاهر می شود که خاصیت پیچیده تری به ترکیب می دهد. پایه و مجموعه عطر بسیار پیچیده و ظریف است. اگر chanel 5 عطر شب شما است، لئو خوشبختانه می تواند عطر روز شما باشد!
L’Eau به معنای آب است. با این حال، به هیچ وجه کیفیتش از بین نمی رود. عطر از نظر خاصیت بسیار قوی بوده و به عنوان فرمولاسیون ادوتویلت ماندگاری بسیار طولانی دارد.

chanel no 5

نامبر فایو لئو، عطری وفادار برای قشر جوان


ادو پرفیوم شنل نامبر فایو رد ادیشن

chanel 5 یکی از جذاب ترین رایحه های جهان است و بطری آن به همان اندازه نمادین است. برای اولین بار در تاریخ، بطری شنل نامبر فایو تغییر کرد و نسخه قرمز رنگ شنل نامبر فایو به بازار آمد. طرح بطری آن قرمز خیره کننده و براق است و کاملاً جلوه و احساس جدیدی به عطر می بخشد. رنگی متناسب با وضعیت نمادین عطر. اگر می خواهید برای خود یا شخص دیگری هدیه ای تهیه کنید، این بطری قرمز و جادویی قطعاً هدیه ای مناسب خواهد بود! چرا قرمز؟ قرمز رنگ مورد علاقه گابریل شنل بود. مادمازل می گفت: قرمز “رنگ زندگی و رنگ خون” است.

ادکلن قرمز

این بطری قرمز و جادویی قطعاً هدیه ای مناسب خواهد بود!

پرفیوم chanel 5 رد ادیشن، چکیده ای از یک دسته گل خوشبو

پرفیوم chanel 5 رایحه ای کلاسیک و فوق العاده دارد که عطر chanel 5 معروف به این رایحه است. ترکیبی از رایحه گل رز، یاس و گل های پودری احساس می شوند. این عطر فوق العاده زنانه از قدرت ماندگاری بالایی برخوردار است. شاهکار خارق العاده ای است که توسط ژاک پولژ عطرساز معروف خانه شنل در سال 2018 طراحی شده است. شنل رایحه این عطر را “چکیده ای از یک دسته گل” توصیف کرده است. این عطر فقط یک بار و به صورت نسخه های محدود وارد بازار شد.

red chanel

شنل نامبر فایو لئو رد ادیشن

محصول جدید chanel 5، برای اولین بار و فقط برای مدت زمان محدود! با رنگ مورد علاقه گابریل شنل. ترکیبی شگفت انگیز در یک بطری قرمز زیبا و بی انتها. ترکیبی با استفاده بی سابقه از آلدئیدها، که لایه های پیچیدگی را اضافه می کند.

No 5


هیر میست شنل نامبر فایو

اگر عاشق عطر نامبر فایو هستید به احتمال خیلی زیاد از هیر میست آن قدردانی خواهید کرد. نسخه ای جوان تر و قابل دسترسی تر از شنل نامبر فایو. خاصیت هیر میست شنل در ماندگاری آن و بی ضرر بودنش است. هیر میست شنل آسیبی به موها نمی رساند و موها را خشک نمی کند. در این هیر میست شنل، تمام ویژگی ها و DNA اصلی شنل نامبر فایو حفظ شده است. اگر طرفدار گروه بویایی گلدار آلدهیدی هستید این هیر میست مناسب شماست.

داستان ریشه اصلی هیر میست chanel 5 به سال 1921 بر می گردد. زمانی که گابریل شنل از ارنست بو خواسته بود اکسیری ایجاد کند که رایحه ای از زنانگی داشته باشد. زمانی که این هیر میست را روی موهایتان اسپری می کنید، طراوتی به موهایتان می بخشد که باعث ایجاد مویی ابریشمی و براق می شود. همچنین رایحه ای بسیار لطیف و خوشبو از نامبر فایو را بر روی موهایتان بر جای می گذارد. این هیر میست نسخه ای از رایحه نامبر فایو است که می توانید همه جا با خودتان ببرید. محصولی نادر، ملایم و بسیار ظریف که رد پای رایحه ای مرموز را بر جای می گذارد.

افراد مشهور

با هیر میست شنل، جذابیت را به خودتان هدیه دهید!


کمپین های تبلیغاتی chanel 5 با حضور افراد مشهور

استلا وارن و chanel 5

استلا وارن در سال 1998 در فیلم تبلیغاتی شنل نامبر فایو به کارگردانی لوک بسون بازی کرد. یک داستان کوتاهِ معروف، به یک تبلیغ جذاب تبدیل می شود! لوک بسون داستان کوتاه شنل قرمزی را برای ایجاد این تبلیغ انتخاب کرد. چه انتخاب کاملی! نه تنها به دلیل داستان، بلکه به این دلیل که آن را می شناسیم و می توانیم بلافاصله شخصیت ها را بشناسیم. مخاطبان به سرعت دلبسته می شوند و می توانند پیام تبلیغاتی شنل نامبر فایو را به روش بهتری تفسیر کنند.

برد پیت

استلا وارن، دختر زیبای شنل

موضوع فیلم

گاهی اوقات تغییر جزئی در عناصر اصلی داستان، می تواند عاملی اساسی برای یک تبلیغ خوب باشد. این تبلیغ ارتباط بین گرگ و شنل قرمزی را نشان می دهد. همچنین، تغییراتی در پس زمینه وجود دارد. خانه مادربزرگ یک خزانه است که همچنین لانه گرگ هم هست. شنل قرمزی دیگر یک دختر نیست. او یک زن زیبا با لباس جذاب است و توانایی دفاع از خودش را دارد. گرگ سازگار است و کسی که باهوش و خشمگین است شنل قرمزی است. عطر طلایی رنگ است و داخل خزانه قرار دارد که ارزش طلا را به آن می دهد. این یک گنجینه ارزشمند است. مخاطب علاوه بر پیچ و تاب داستان، این ایده را در می یابد.


 آدری توتو به عنوان دختر شماره 5 شنل

در سال 2009 آدری توتو بازیگر فرانسوی در فیلم تبلیغاتی “قطار شبانه” که توسط جین پیر جنت ساخته شده بود، بازی کرد. جین پیر جنت، داستان دو عاشق را تعریف می کند که مجبور شدند تمام راه را به استانبول بروند قبل از اینکه رایحه مست کننده شنل نامبر فایو آنها را دوباره به هم برگرداند. در همان حین، بیلی هالیدی موسیقی متن فوق العاده فیلم را ارائه می دهد.

آدری توتو

 مرلین مونرو

در سال 2013 مرلین مونرو مشهور به عنوان چهره عطر نامبر فایو انتخاب شد. مرلین مونرو در مصاحبه ای گفته بود که او فقط شنل شماره 5 را در رختخواب می پوشد! بنابراین این تبلیغات جذاب، شنل نامبر فایو را به عطر محبوب و معروف دهه ها بعد تبدیل کرد.

نیکول کیدمن

شنل نامبر فایو رویایی است که به حقیقت می پیوندد!


 ماریون کوتیار

ماریون کوتیار در سال 2020، به عنوان چهره جدید شنل نامبر فایو برگزیده شد. این بازیگر محبوب درباره اولین برخوردش با شنل می گوید: ” من همیشه مجذوب خانه شنل شده ام. این چیزی است که همیشه در مورد آن خواب دیده ام. توصیف رویایی که تحقق یابد دشوار است. شنل خانه ای پر از شگفتی است.”

کوتیار به مجله هارپر بازار می گوید: “یادم می آید که وقتی بوی شنل نامبر فایو را حس کردم، مادر من آن را به عنوان یک هدیه برای یک دوست انگلیسی خریداری کرده بود. او می خواست بهترین کادوی فرانسه را به او بدهد. اولین بار که بوی آن را حس می کردم در حدود 15 سالگی بود. من بلافاصله عاشق آن شدم. به یاد دارم که فکر می کردم واقعاً بی نظیر است. قبلاً هرگز بویی مانند آن را بو نکرده بودم.”

موضوع فیلم

داستان فیلم در مورد یک برخورد و یک تحول است. نشاط و شادی زنی را جشن می گیرد که در لباسی زیبا و طلایی الهام گرفته از شنل، با شریک زندگی اش همراه می شود. از پاریس تا ماه، روایتی از رهایی.


 نیکول کیدمن می درخشد

به کارگردانی باز لورمان، این تبلیغ خارق العاده مانند یک فیلم کوتاه به نظر می رسد.

موضوع فیلم

نیکول کیدمن با لباس صورتی در وسط میدان تایمز در شهر نیویورک فرار می کند تا با مردی که نیکول را نمی شناسد وارد یک کابین شود. پس از چهار روز اقامت در آپارتمان Lower East Side، منشی نیکول از او م خواهد که به عنوان یک فرد مشهور به زندگی خود بازگردد. عکاسان در حالی که نیکول از پله ها بالا می رود از او عکس می گیرند. در بالای ساختمانی روی آن “کوکو شنل” نوشته شده و معشوق  نیکول در کنار آنها ایستاده است. سپس آنها به یکدیگر لبخند می زنند.

موسیقی فیلم

موضوع اصلی موسیقی فیلم “Clair de lune” ساخته کلود دبوسی است که توسط کریگ آرمسترانگ تنظیم و توسط ارکستر سمفونیک سیدنی اجرا شده است.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در تبلیغ نامبر فایو می درخشد!


 کارول بوکه

کارول بوکه، هنرپیشه و مانکن فرانسوی در سال 1986 چهره ادوپرفیوم نامبرفایو شنل شد و تا سال 1997 با شنل همکاری کرد. در آن زمان، بوکه صادقانه اظهار داشت که در اوایل زندگی این عطر را نمی شناخت. او به شیکاگو تریبون گفت: “من آن را خیلی دیر کشف کردم.”

brad pitt

برد پیت

برد پیت به عنوان اولین چهره مرد عطر نمادین شنل نامبر فایو در یک فیلم تبلیغاتی اجرا کرد. پیت 48 ساله با موهای بلند دیده می شود و معمولی لباس پوشیده است. او در یک ویدیوی سیاه و سفید معمایی به کارگردانی جو رایت، به دوربین نگاه می کند. پیت گفت: “N ° 5 همیشه شاخص ترین عطر زنانه بوده است. این چیزی است که به نظر من جذابیت این کمپین است. نامبر فایو بی انتهاست و روح یک زن فراتر از چکیده احساسات یا زیبایی است.”

شنل نامبر 5 نمادین ترین عطر زمان ما است و برد پیت شاخص ترین بازیگر زمانه ماست. زنان در هر فرهنگی شماره 5 را دوست دارند. هرجایی که باشید، شماره 5 آنجاست. (شنل)

chanel 5

برد پیت اولین چهره مرد شنل


ژیزل بوندچن و کمپین کسی که من می خواهم!

ژیزل بوندچن پردرآمدترین سوپرمدل جهان در فیلم تبلیغاتی chanel 5 که توسط باز لورمان کارگردانی شده، در حال گشت و گذار با تخته موج سواری با مارک Chanel است. در همین حین موزیک “کسی که من می خواهم” توسط لو فانگ در حال اجرا است.

این همکاری بین پردرآمدترین مدل جهان و یکی از با استعدادترین کارگردانان هالیوود، برای پرفروش ترین عطر نمادین 1921 است. چه چیزی در این تبلیغ دوست داشتنی نیست؟

gisele bundchen ژیزل بوندچن

موضوع فیلم

این فیلم با ژیزل سوار بر موج های عظیم با لباس خیس شنل و تخته موج شنل آغاز می شود. سپس صحنه هایی از ملاقات با کودکش نمایش داده می شود. در حقیقت، ما بسیاری از جنبه های زن مدرن را می بینیم! ورزشکار، مادر، شیک پوش. در کنار تمام این ها عشق هم وجود دارد. میشیل هویسمن، بازیگر نقش معشوق ژیزل را بازی می کند. موسیقی فیلم توسط اولیویا نیوتن جان برای گراس سروده شده است.

شخصیت ژیزل، زن مدرنی را به تصویر می کشد که شبیه به خود کوکو شنل است. روح کوکو شنل همچنان بر خانه شنل تأثیر می گذارد. لورمان در 13 اکتبر در یک کنفرانس مطبوعاتی به Vogue گفت: “یک دقیقه او می تواند در ساحل باشد، و لحظه دیگر در یک لباس زیبا قرار داشته باشد.” ویدیو تبلیغاتی به طرز ماهرانه ای نشان می دهد که chanel 5، عطری است که می توان در آن گشت و گذار کرد، در آن معاشرت کرد و در آن رمانتیک بود.


رمز و راز کاترین دنوو

دنوو، این بازیگر فرانسوی در تبلیغ 1977 می گوید. “شنل؟ این یکی از لذت های زن بودن است.”

مرلین مونرو

شنل، یکی از لذت های زن بودن است


 لی لی رز دپ چهره لئو نامبر فایو

لی لی رز دپ مدل زیبای جوان به عنوان چهره تبلیغاتی کمپین 2016 نامبر فایو لئو انتخاب شد. عطر لئو تازه تر، خنک تر و جوان تر از خواهر و برادرهای خود است. و لی لی رز نیز نماد نسل جوان و ارزش های آزادی، جسارت و کمال است. او طراوت، زیبایی و جوانی را به میان می آورد.

لی لی رز دپ

سپس در سال 2019، شنل از ژان پل گود دعوت می کند تا فصل تعطیلات را با ساخت فیلم تبلیغاتی جدید شنل جشن بگیرد. او که نزدیک به سی سال با وفاداری در خانه شنل حضور داشت، ما را در دنیایی غرق در شادی و شعله های خیالی غرق می کند. با بازی لیلی رز دپ، سفیر شنل و چهره شماره 5 لئو شنل.

موضوع فیلم تبلیغاتی

لی لی رز دپ در یک سرزمین عجایب موقت زمستانی قرار گرفته است که پر از درختان همیشه سبز درخشان، اسکیت روی یخ، کاکائو داغ، فانوس و غیره است. لی لی رز با لباس مشکی و چکمه های قرمز تا زانو، بر روی یک بطری عطر بزرگ از شنل نامبر فایو لئو نشسته است، و به یک گوی برفی که عطر شنل نامبر فایو داخل آن قرار دارد خیره شده است. لی لی، داخل گوی بلورین، شماره شانس خود را می بیند، پنج!

lily rose depp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *