ارسال و اصالت محصولات عطررسان

می‌توانید با ارسال کد 16 رقمی به شماره پیامکی 20009425 یا 3000288 اصالت کالای خود را بررسی کنید.

هم چنین می‌توانید با شماره‌گیری تلفن گویای 66786076 (خارج از تهران با کد 021) و واردکردن کد 16 رقمی اصالت از اصل بودن کالایی که خریداری کرده‌اید، اطمینان پیدا کنید.

برگشت کالای خریداری شده تنها در صورتی ممکن است که ایرادی در سلامت فیزیکی یا اصالت کالا وجود داشته باشد یا محصول سفارش داده شده با محصول ارسال شده مطابقت نداشته باشد.

سفارش مشتریان عزیز ساکن تهران که قبل از ساعت 14 روز کاری تکمیل شده باشد، در همان روز تحویل داده می‌شود و سفارش‌های بعد از ساعت 14، روز کاری بعدی ارسال خواهد شد.

سفارش عزیزان ساکن شهرستان نیز بسته به مسافت و تک مسیره یا دومسیره بودن، طی 24 تا 72 ساعت تحویل داده می‌شود.

برای روزهای خاص سال مثل عیدها، ولنتاین و … ممکن است مراحل ثبت و ارسال سفارش کمی طولانی‌تر شود.

روزهای تعطیل رسمی امکان ارسال سفارش وجود ندارد.

عطر رسان با شرکت‌های حمل‌ونقل معتبر همکاری می‌کند و تمامی کالاها به‌صورت بیمه شده، ارسال می‌شود. وجود هرگونه آسیب در محصول، بر عهده عطر رسان و شرکت‌های همکار است. از همین رو، هنگام تحویل مرسوله از سلامت آن مطمئن شوید.

بهتر است قبل از امضای تحویل مرسوله از سلامت و بدون مشکل بودن محصول اطمینان پیدا کنید و اگر مشکلی بود از تحویل گرفتن محصول، خودداری کنید و بلافاصله با پشتیبانی عطر رسان تماس بگیرید. تحویل گرفتن بسته، به منزله سلامت کالا است.

ثبت سفارش

در هنگام ثبت سفارش، لازم است اطلاعات و آدرس خود را به‌درستی و کامل وارد کنید؛ در غیر این صورت، مسئولیت بروز هرگونه مشکل و زیان احتمالی به عهده شما خواهد بود.

هم چنین، کالاهای خریداری شده فقط به سفارش‌دهنده یا فرد مورد تأیید وی تحویل داده می‌شود.

سیاست کلی فروشگاه آنلاین عطر رسان، فروش اینترنتی محصولات در سراسر ایران است و عطررسان، نمایندگی فروش یا شعبه فیزیکی ندارد.

عطر رسان با افتخار، هدیه شما را به شیک‌ترین شکل و طبق متن درخواستی شما آماده و ارسال می‌کند. پس نگرانی بابت سورپرایز کردن عزیزانتان نداشته باشید.