, , , , , , , , , , ,

عطر زنانه نارسیسو رودریگز فلور ماسک فور هر 100 میلی اصل – ادوپرفیوم Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her


عطر ادوپرفیوم نارسیسو (نارسیس) رودریگز فلور ماسک فور هر

گروه بویایی گلدار چوبی مشک دار

عطر زنانه گلدار و پودری

ادکلن زنانه روزهای بهاری و پاییزی

2,700,000 تومان

ادو پرفیوم نارسیسو رودریگز فور هر فلور ماسک  Fleur Musc For Her Narciso Rodriguez EDP

ادو پرفیوم زنانه ی “Fleur Musc For Her” یک محصول دیگر از مجموعه عطرهای نمادین برند نارسیسو رودریگز است که در سال 2017 توسط برند نارسیسو رودریگز به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر صورتی پررنگ نارسیسو رودریگز که از محبوب ترین عطر های زنانه دنیا محسوب می شود، مانند خیلی دیگر از عطر های این برند، رایحه ی غالب مشک دارد.

این ادوپرفیوم، رایحه ای از مشک، رز صدتومانی و گل رز دارد و به همین دلیل زنانگی بی اندازه ای با خود به همراه می آورد. این عطر، ماندگاری و میزان پراکندگی خوبی دارد.

فرمولاسیون و طراحی این عطر توسط عطرسازان مشهور دنیا “سونیا کنستانت” (Sonia Constant)  و “کالیس بکر” (Calice Becker) انجام شده است.

“فور هِر فلوغ ماسک” را در تمام روزها به ویژه روزهای بهاری و پاییزی می توان استفاده کرد. به نظر می رسد استفاده از این عطر به صورت روزانه انتخاب مناسبی باشد.

این عطر برای بانوان مدرن، آزاد و رها طراحی و ساخته شده است تا اغواکنندگی و فریبندگی یک زن را بیش از پیش به نمایش بگذارد. این عطر نفسانی، به زنان کمک زیادی در جذب مردان می‌کند و مظهر زنانگی مطلق است. ادو پرفیوم زنانه ی فلوغ ماسک، بازتاب نهایی زنان مدرن است. این عطر نشان دهنده ی جذابیت عجیب و غریب، خلق و خوی جسورانه و شور و شوق آتشین یک زن است که جذابیت و زیبایی را به ارمغان می آورد. “فلور ماسک” نیز مثل دیگر عطر های این سری توانست خیلی سریع به محبوبیت و شهرت بسیاری برسد؛ تا جایی که آن را به عنوان یکی از بهترین عطرهای سال ۲۰۱۷ معرفی می کنند.

ساختار رایحه ی ادو پرفیوم زنانه ی فلوغ ماسک “For Her” با بوی فلفل صورتی آغاز می شود؛ این رایحه، حس انرژی و تندی را ایجاد می‌کند. پس از نت ابتدایی فلفل صورتی، رایحه های گل سرخ (Rose)، گل صدتومانی (Peony) و مشک (Musk) جایگزین می شوند. رایحه ی گل رز، انرژی مثبت، رفع پرخاشگری، ایجاد حس هماهنگی و امنیت درونی را به همراه دارد. ترکیب دو گل رز و گل صدتومانی و مشک، با انرژی و آرامش درونی توأم است. مشک با بوی تند و گرمش، موجب آرامش و اعتماد به نفس می‌شود. این ترکیب گلی و کمی تند، انرژی مثبت و هیجان را به شما هدیه می‌کند.

در نت های پایه نیز می توانید رایحه ی بنفشه (Violet)، کهربا (Amber) و نعناع هندی پاتچولی (Patchouli) را حس کنید.  این ترکیب تند و شیرین، آرامش و تمرکز را برایتان به ارمغان خواهد آورد. استشمام رایحه ی کهربا (عنبر) که بویی شیرین و گرم دارد، انرژی را ایجاد می‌کند و رایحه ی نعناع هندی پاتچولی با بوی شیرین و تندش ناراحتی، افسردگی و بدخلقی را از شما دور می کند.

ادو پرفیوم “فور هر فلوغ ماسک” در گروه بویایی عطرهای گلدار چوبی مشک دار(Floral Woody Musk)  قرار می گیرد.

حجم های تولیدی این عطر 50 و 100 میلی لیتر است و در میان عطرهای پرفروش و پرطرفدار دسته بندی می شود.

عطررسان خرید این عطر را برای بانوانی که جویای شور و نشاط همراه با اغواگری هستند، توصیه می کند. هم چنین این ادو پرفیوم، گزینه ی مناسب و کم ریسک برای هدیه دادن است.

غلظت عطر

جنسیت

گروه بویایی

نت آغازی

نت میانی

, ,

نت پایانی

, ,

رایحه

, , , , , , , , , ,

زمان استفاده

, ,

ماندگاری

پراکندگی

کشور سازنده

عطرساز

,

حجم

سال معرفی

رنگ

عطر

, , ,

امتیاز از 0 دیدگاه

امتیاز 0.0
0
0
0
0
0

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عطر زنانه نارسیسو رودریگز فلور ماسک فور هر 100 میلی اصل – ادوپرفیوم Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .